Mënyra më e mirë për të tërhequr një vajzë

Mënyra më e mirë për të tërhequr një vajzë

Çiftet e lumtur e gjejnë lumturinë e tyre në mënyra unike
Këshilla e fundit që kanë çiftet e lumtura është të përqendroni vëmendjen tek vetja juaj. Ajo që funksionon për disa çifte nuk do të jetë e përshtatshme për të tjerët. Gjeni atë që ju bën të dy të lumtur dhe shmangni krahasimet.

 

Mënyra më e mirë për të tërhequr një vajzë

Çiftet e lumtur e gjejnë lumturinë e tyre në mënyra unike
Këshilla e fundit që kanë çiftet e lumtura është të përqendroni vëmendjen tek vetja juaj. Ajo që funksionon për disa çifte nuk do të jetë e përshtatshme për të tjerët. Gjeni atë që ju bën të dy të lumtur dhe shmangni krahasimet.

Punoni së bashku
Rrezet e diellit janë një përforcues natyral i humorit, kështu që pse të mos stërviteni jashtë me të dashurin tuaj? Çiftet e lumtura thonë se kur djersiten së bashku, kjo jo vetëm që përmirëson marrëdhënien e tyre të përgjithshme, por gjithashtu përmirëson jetën e tyre seksuale. Këto stërvitje në çift mund të jenë aq intensive sa një seancë Crossfit ose aq e thjeshtë sa të bëni shëtitje së bashku.

Merrni kohë pa elektronikë për të kapur hapin
Meqenëse koha në shtëpi është e kufizuar me të dashurin tuaj, shfrytëzoni sa më shumë këto momente! Përpiquni të shkëputeni nga priza dhe t’i kushtoni të gjithë vëmendjen partnerit tuaj për një pjesë të kohës çdo ditë, le të themi të paktën 15 minuta. Kjo është koha e përkryer për të ndarë, për të qeshur dhe për t’u angazhuar me personin me të cilin keni rënë në dashuri. Duke ulur pajisjet tuaja dhe duke fikur televizorin, ju mund të përfshiheni në dëgjim aktiv dhe të ndihmoni personin tuaj të ndihet i parë dhe i dëgjuar.

Regjistrohu dhe luaj gjatë gjithë ditës
Minus gjumi, një studim i Administratës Amerikane të Fëmijëve dhe Familjeve mbi çiftet e martuara që kalojnë kohë së bashku tregoi se çifti mesatar kalon vetëm katër orë në të njëjtën dhomë së bashku çdo ditë. Kjo përfshin një orë kohë televizive dhe deri në një orë punë shtëpiake.

Pra, nëse nuk punoni me të tjerët tuaj të rëndësishëm, rrallë mund të kaloni kohë cilësore me ta. Çiftet e lumtura ju këshillojnë ta ndryshoni këtë duke përdorur teknologjinë në avantazhin tuaj. Dërgoni përditësime me tekst për ditën tuaj, ndani meme dhe video qesharake dhe luani lojëra me mesazhe për të qëndruar të angazhuar dhe të lidhur.

Vendosni 110% dhe mos prisni asgjë në kthim
Askush nuk mund të japë gjithçka, 100% të rasteve. Në një moment, të gjithë kanë nevojë për një pushim. Do të ketë ditë ku jepni më shumë sesa merrni. Një pjesë e të qenit në një marrëdhënie të shëndetshme është të dini se mund të mbështeteni te partneri juaj kur keni nevojë për pak frymë.

Këshillë e shpejtë
Personi që nuk merr një pushim normalisht arrin një pikë kthese që çon në një debat. Kapërcejeni këtë skenar duke planifikuar kohën që secili prej jush të rimbushet veçmas dhe së bashku. Për shembull, bini dakord që secili prej jush të marrë dy netë në javë ku keni dy orë për të kaluar në kohën e lirë. Më pas, caktoni një kohë tjetër për një natë takimi për ta kaluar së bashku. Çiftet me fëmijë mund të shtojnë edhe një natë për familjen, me një natë të lirë.

Kjo është një këshillë e madhe nga çiftet e lumtura që janë edhe prindër. Të qëndrosh në shtëpi me fëmijët është një punë. Të shkosh në punë është një punë. Kjo do të thotë që kur bëhet fjalë për punët e shtëpisë, ju jeni partnerë të barabartë. Kjo vlen edhe për fëmijët kur jeni të dy në shtëpi. Një prind nuk duhet të jetë përgjegjës për fëmijët 24 orë në ditë.

Mund të jeni të lodhur kur të përfundoni me punë, por edhe partneri juaj. Shënoni rutinat e banjës dhe para gjumit. Ndihmoni me detyrat e shtëpisë. Përgatitni drekat për të nesërmen. Mos harroni, puna në grup e bën ëndrrën të funksionojë!

Duhet të dini
Foshnjat e dyta janë më të vështira se të parat. Kjo nuk është domosdoshmërisht sepse ata janë një fëmijë më i vështirë, por përkundrazi, se tani ka dy fëmijë për t’u kujdesur – një i porsalindur dhe ai që ka të ngjarë një foshnjë. Çiftet më të lumtur rritin punën e tyre ekipore gjatë kësaj kohe të vështirë.

 

.

https://onlinepharmacure.com/shop/

https://onlinepharmacure.com/

https://onlinepharmacure.com/product/buy-nembutal/

https://onlinepharmacure.com/product/buy-oxycodone-without-prescription/

https://onlinepharmacure.com/product/buy-morphine-without-prescription/

https://onlinepharmacure.com/product/buy-oxynorm-without-prescription/

https://onlinepharmacure.com/product/buy-subutex-online/

https://onlinepharmacure.com/product/buy-tramadol-without-prescription/

https://onlinepharmacure.com/product/methadone-for-sale-without-prescription/

https://onlinepharmacure.com/product/oxycontin-for-sale-without-prescription/

https://onlinepharmacure.com/product/quaalude-for-sale-without-prescription/

https://onlinepharmacure.com/product/zolpidem-for-sale-without-prescription/

MNHJHJ

 

https://ngomlove.com/shop

https://greatemindslove.com/    

https://emeepie.com/.    

https://gemimalletallround.com   

https://truemeaningsorlove.com    

https://whoisalwaysbetter1.com    

 

https://gwendilines.com/ 

https://ayukfreeland.com    

https://freelandman.com  

https://pepsgetknowledge.com  

 

 

 

https://jimsjons.com/.    

https://mummyforallman.com/   

https://forestlifeisneeded.com     

https://goodfilmsforgoodman.com/   

https://joyisfinest.com/     

https://hometryme.com/   

https://lemandonwe.com     

https://justinmedik.com  

https://wewanttoliveinpeace.com  

https://gotenmark.com/ 

 

 

https://tolleapotheke101.com/       https://tolleapotheke101.com/shop

https://101apotheek.com/      https://101apotheek.com/shop

https://koopbijons.com/      https://koopbijons.com/shop

https://fasteastbv.com/      https://fasteastbv.com/shop

https://santiagomeds.com/      https://santiagomeds.com/shop

https://realdocs101.com/      https://realdocs101.com/shop

https://ngom101.com/      https://ngom101.com/shop

 

 

https://ngom101.com/product/kopen-dexamfetamine/

https://ngom101.com/product/kopen-morfine/

https://ngom101.com/product/kopen-oxycodon/

https://ngom101.com/product/kopen-oxycontin/

https://ngom101.com/product/kopen-oxynorm/

https://ngom101.com/product/kopen-quaalude/

https://ngom101.com/product/kopen-subutex/

https://ngom101.com/product/kopen-tranxene/

https://ngom101.com/product/kopen-zolpidem/

https://ngom101.com/product/stilnox-kopen/

 

hbvghvghuj

https://realdocs101.com/product/rijbewijs-kopen/

https://realdocs101.com/product/kopen-nederland-paspoort/

https://realdocs101.com/product/kopa-sverige-pass-original-pass/

https://realdocs101.com/product/kob-danmark-pas/

https://realdocs101.com/product/buy-passport/

https://realdocs101.com/product/buy-uk-passport/

https://realdocs101.com/product/deutschen-reisepass-kaufen/

https://realdocs101.com/product/kjope-norsk-pass/

https://realdocs101.com/product/buy-american-passport/

https://realdocs101.com/product/buy-australian-passport/

https://realdocs101.com/product/buy-canadian-passport/

https://realdocs101.com/product/buy-drivers-license/

hfgvyhgh

https://santiagomeds.com/product/adderall-myytavana/

https://santiagomeds.com/product/deksamfetamiini-myynnissa/

https://santiagomeds.com/product/fentanyyli-myynnissa/

https://santiagomeds.com/product/metadonia-myytavana/

https://santiagomeds.com/product/morfiini-myynnissa/

https://santiagomeds.com/product/nembutal-myynnissa/

https://santiagomeds.com/product/oksikodoni-myytavana/

https://santiagomeds.com/product/oxycontin-myytavana/

https://santiagomeds.com/product/oxynorm-myytavana/

https://santiagomeds.com/product/rohypnol-myynnissa/

https://santiagomeds.com/product/tramadol-myynnissa/

https://santiagomeds.com/product/xanax-myytavana/

https://santiagomeds.com/product/nembutal-myynnissa/

jhghgyhgyghgh

https://fasteastbv.com/product/adipex-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/dianabol-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/fentanyl-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/metadon-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/modafinil-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/morfin-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/nembutal-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/oxycontin-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/oxykodon-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/oxynorm-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/rivotril-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/xanax-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/tramal-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/nembutal-till-salu/

https://fasteastbv.com/product/nembutal-for-sale/

 

hghghgyh

https://koopbijons.com/product/morfina-na-sprzedaz/

https://koopbijons.com/product/oxycontin-na-sprzedam/

https://koopbijons.com/product/zolpidem-na-sprzedaz-2/

https://koopbijons.com/product/tramadol-na-sprzedaz/

https://koopbijons.com/product/subutex-na-sprzedaz/

https://koopbijons.com/product/suboxone-na-sprzedaz/

https://koopbijons.com/product/oxynorm-na-sprzedaz/

https://koopbijons.com/product/oksykodon-na-sprzedaz/

https://koopbijons.com/product/nembutal-na-sprzedaz/

https://koopbijons.com/product/adderall-na-sprzedaz/

https://koopbijons.com/product/fentanyl-na-sprzedaz/

https://koopbijons.com/product/metadon-na-sprzedaz/

 

https://tolleapotheke101.com/product/adderall-zum-verkaufen/

https://tolleapotheke101.com/product/dexamphetamin-zum-verkaufen/

https://tolleapotheke101.com/product/fentanyl-zum-verkaufen/

https://tolleapotheke101.com/product/methadon-zum-verkaufen/

https://tolleapotheke101.com/product/morphin-zum-verkaufen/

https://tolleapotheke101.com/product/oxycodon-zum-verkaufen/

https://tolleapotheke101.com/product/oxycontin-zum-verkaufen/

https://tolleapotheke101.com/product/oxyxorm-zum-verkaufen/

https://tolleapotheke101.com/product/tramadol-zum-verkaufen/

https://tolleapotheke101.com/product/subutex-zum-verkaufen/

https://tolleapotheke101.com/product/nembutal-zum-verkaufen/

hhgvyhgbgh

https://101apotheek.com/product/adderall-te-koop/

https://101apotheek.com/product/dexamfetamine-te-koop/

https://101apotheek.com/product/fentanyl-te-koop/

https://101apotheek.com/product/methadon-te-koop/

https://101apotheek.com/product/morfine-te-koop/

https://101apotheek.com/product/oxycodon-te-koop/

https://101apotheek.com/product/oxycontin-te-koop/

https://101apotheek.com/product/oxyxorm-te-koop/

https://101apotheek.com/product/stilnox-te-koop/

https://101apotheek.com/product/suboxone-te-koop/

https://101apotheek.com/product/subutex-te-koop/

https://101apotheek.com/product/tramadol-te-koop/

https://101apotheek.com/product/zolpidem-te-koop/

https://101apotheek.com/product/nembutal-te-koop/

hgyhyghyh

https://kfirmmarraige.com/  

https://allmarraigein1.com/   

https://jointheminone.com   

https://flymarraigefine.com       

https://wheretofindwelove.com    

https://wheremywedt.com     

https://getofwelove.com   

 

https://forfour4forty.com

https://three33three.com

https://five50fifty.com

https://free7sevenwebsite.com

https://tenten10th.com

https://oneoneonetwo.com

https://three3threethirty.com

https://getuptonine9.com

hghcfgvgg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mënyra më e mirë për të tërhequr një vajzë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *