si ta bëni të dashurën tuaj të të dojë më shumë

si ta bëni të dashurën tuaj të të dojë më shumë

Lehtësoni ngarkesën e saj
Gratë moderne mbajnë ngarkesa të mëdha mes punës me orar të plotë, gatimit dhe kujdesit për shtëpinë dhe anëtarët e familjes. Gjetja e mënyrave për të lehtësuar ngarkesën e saj në baza të rregullta pa ndonjë nxitje prej saj ose ndonjë pritje shpërblimi mund t’i tregojë asaj se edhe ju dëshironi të kujdeseni për të. Ndërsa gratë tradicionalisht janë kujdestare, atyre u pëlqen të kujdesen për të.

 

si ta bëni të dashurën tuaj të të dojë më shumë

Lehtësoni ngarkesën e saj
Gratë moderne mbajnë ngarkesa të mëdha mes punës me orar të plotë, gatimit dhe kujdesit për shtëpinë dhe anëtarët e familjes. Gjetja e mënyrave për të lehtësuar ngarkesën e saj në baza të rregullta pa ndonjë nxitje prej saj ose ndonjë pritje shpërblimi mund t’i tregojë asaj se edhe ju dëshironi të kujdeseni për të. Ndërsa gratë tradicionalisht janë kujdestare, atyre u pëlqen të kujdesen për të.

Tregoni se jeni të besueshëm dhe të besueshëm
Gratë krijojnë marrëdhënie dashurie pjesërisht për të pasur një partner të besueshëm në jetë për t’i ndihmuar ato të kalojnë në kohë të vështira. Nëse ajo e di se ju do të jeni aty për ta marrë kur ajo të bjerë ose do të punoni së bashku për të gërmuar nga një tërësi e thellë, ajo patjetër do të ndiejë dashuri për ju. Jini aty me një qëndrim pozitiv dhe shpirt të gatshëm kur ajo kërkon ndihmë dhe ndiqeni për të treguar se jeni i besueshëm dhe i besueshëm. Kjo krijon gjithashtu një ndjenjë sigurie në marrëdhënie dhe në jetë.

Krijoni momente intime shpesh
Momentet intime nuk janë të barabarta me marrëdhëniet seksuale, por janë raste kur jeni vërtet të fokusuar tek njëri-tjetri në mënyrë private. Studimet kanë treguar se duke i ngulur sytë njëri-tjetrit dhe më pas duke iu përgjigjur pyetjeve thellësisht personale, mund ta bëni dikë të dashurohet me ju. Kërkoni momente që kanë kuptim ku mund të shikoni njëri-tjetrin në sy për disa sekonda ose minuta për të krijuar intimitet. Përdorni fillimet e bisedave intime ndërsa jeni duke ngrënë darkë ose duke u varur në divan.

Tregoni anën tuaj bujare dhe të kujdesshme
Mbi të gjitha, tipari që femrat më së shumti ndiejnë është mirësia. Pavarësisht nëse silleni mirë me të, me familjen e saj, me të huajt apo edhe me kafshët, kërkoni mënyra për të treguar se jeni natyrshëm në mendime. Investimi juaj në mirësi në baza ditore i tregon asaj se jeta me ju do të jetë pozitive dhe edukative.

Ji Besnik
Nëse dëshironi që një grua të bjerë në dashuri me ju, të jeni besnike ndaj saj është një domosdoshmëri. Bëni një bisedë për fazën në të cilën është marrëdhënia juaj dhe pritshmëritë për të qenë ekskluzive. Nëse pritshmëria e saj është që ju të mos flirtoni ose të dilni me gra të tjera, atëherë mos i bëni ato gjëra. Aftësia juaj për të qëndruar e përqendruar tek ajo pavarësisht shpërqendrimeve tregon se ju ia vleni dashuria e saj.

Surprizojeni një herë në një kohë
Aventura dhe eksitimi në një lidhje janë të rëndësishme për femrat, kjo e mban marrëdhënien dinamike. Kur krijoni takime të paharrueshme ose i sillni asaj surpriza argëtuese, sigurohuni që ato të jenë surpriza të sigurta që nuk do ta shtyjnë atë shumë larg zonës së saj të rehatisë ose ju shumë larg zonës suaj. Lidhja e syve të saj për të shkuar në një piknik romantik është një shembull i një surprize të mirë dhe të lehtë, ndërsa vënia e një gruaje tjetër mbi të në dhomën e gjumit mund të jetë një surprizë e pasigurt.

Bëhu një dëgjues i mirë
Bëhuni një dëgjues aktiv. Ajo nuk do të dashurohet me dikë që nuk e mban mend atë që tha. Nëse ju ndihmon, shkruani një shënim vetes pas bisedave të rëndësishme. Kjo do t’ju ndihmojë të mbani mend atë që keni folur. Të interesohet për rezultatin ose zgjidhjen e çdo problemi që ajo ka.

Ofroni komplimente të sinqerta
Jepini objektit të dashurisë suaj komplimente të sinqerta të krijuara për ta ndihmuar atë të ndihet e veçantë. Njihni një veshje të re ose një prerje të re lajkatare të flokëve. Komplimentojeni punën e saj, përpjekjet e saj për diçka të re dhe gjërat që ju pëlqejnë vërtet tek ajo. Mos u bëni tepër dramatik. Mbajini komplimentet të shkurtra, por të vërteta.

Fitoni dhe prisni besim
Për shumë gra, besimi është faktori më i rëndësishëm për të rënë në dashuri. Disa gra japin besimin e tyre përpara, por ju duhet t’i tregoni asaj se po punoni për ta fituar atë. Fitimi i besimit është një proces i gjatë ku duhet të jeni të sinqertë, të ndiqni dhe të mbani informacionin privat kur ju kërkohet. Nëse gënjeni ose mashtroni, do të humbni besimin dhe mund të mos e ktheni kurrë atë. Besoni asaj dhe prisni besim në këmbim.

Visheni për të bërë përshtypje
Vendosni veshjet tuaja në modalitetin “hot”. E mbani mend këngën e ZZ Top, “Çdo vajzë është e çmendur për një burrë me veshje të mprehtë?” Këto fjalë janë të vërteta edhe sot. Femrat duan të shihen me një burrë që krenohet me pamjen e tij, ndaj rregulloni gjërat thelbësore të veshjeve tuaja për meshkuj. Nuk ka asnjë stil që i bën të gjitha femrat të dashurohen, ndaj xhironi për versionin më të mirë të stilit tuaj.

Bëhu kalorësi
Bëhu kalorësi
Kalorësia nuk është dhe nuk do të jetë kurrë e vdekur për shumë gra. Hapi dyert për të. Ofroni dorën lart ose poshtë kur është e nevojshme. Behu i sjellshem. Mos përdorni gramatikë të dobët ose gjuhë fyese para saj. Këto veprime të thjeshta i tregojnë asaj se ajo është e veçantë dhe ju dëshironi që ajo të jetë e lumtur dhe e kujdesur për të.

Respektojeni si të barabartë
Në botën e sotme, burrat dhe gratë janë më të barabartë se kurrë përsa i përket përgjegjësive. Pa marrë parasysh se kush fiton më shumë para në marrëdhënie ose kush punon me orë të gjata, jepini asaj respektin që meriton dhe ajo do të jetë e dashuruar me ju. Ju mund ta nderoni rolin e saj në marrëdhënien tuaj, rolin e saj në punë ose çdo gjë tjetër në të cilën ajo është e përfshirë si shenjë respekti duke pranuar rëndësinë e saj.

Dërgo korrespondencë të ëmbël
Gjërat që thoni personalisht ose edhe përmes mesazheve mund të ndihmojnë që një vajzë të dashurohet me ju. Ndani mendimet tuaja dhe thuani asaj gjëra të ëmbla herë pas here në mënyrë që të ndihet e vërtetë dhe jo

 

.

https://onlinepharmacure.com/shop/

https://onlinepharmacure.com/

https://onlinepharmacure.com/product/buy-nembutal/

https://onlinepharmacure.com/product/buy-oxycodone-without-prescription/

https://onlinepharmacure.com/product/buy-morphine-without-prescription/

https://onlinepharmacure.com/product/buy-oxynorm-without-prescription/

https://onlinepharmacure.com/product/buy-subutex-online/

https://onlinepharmacure.com/product/buy-tramadol-without-prescription/

https://onlinepharmacure.com/product/methadone-for-sale-without-prescription/

https://onlinepharmacure.com/product/oxycontin-for-sale-without-prescription/

https://onlinepharmacure.com/product/quaalude-for-sale-without-prescription/

https://onlinepharmacure.com/product/zolpidem-for-sale-without-prescription/

MNHJHJ

 

https://ngomlove.com/shop

https://greatemindslove.com/    

https://emeepie.com/.    

https://gemimalletallround.com   

https://truemeaningsorlove.com    

https://whoisalwaysbetter1.com    

 

https://gwendilines.com/ 

https://ayukfreeland.com    

https://freelandman.com  

https://pepsgetknowledge.com  

 

 

 

https://jimsjons.com/.    

https://mummyforallman.com/   

https://forestlifeisneeded.com     

https://goodfilmsforgoodman.com/   

https://joyisfinest.com/     

https://hometryme.com/   

https://lemandonwe.com     

https://justinmedik.com  

https://wewanttoliveinpeace.com  

https://gotenmark.com/ 

 

 

https://tolleapotheke101.com/       https://tolleapotheke101.com/shop

https://101apotheek.com/      https://101apotheek.com/shop

https://koopbijons.com/      https://koopbijons.com/shop

https://fasteastbv.com/      https://fasteastbv.com/shop

https://santiagomeds.com/      https://santiagomeds.com/shop

https://realdocs101.com/      https://realdocs101.com/shop

https://ngom101.com/      https://ngom101.com/shop

 

 

https://ngom101.com/product/kopen-dexamfetamine/

https://ngom101.com/product/kopen-morfine/

https://ngom101.com/product/kopen-oxycodon/

https://ngom101.com/product/kopen-oxycontin/

https://ngom101.com/product/kopen-oxynorm/

https://ngom101.com/product/kopen-quaalude/

https://ngom101.com/product/kopen-subutex/

https://ngom101.com/product/kopen-tranxene/

https://ngom101.com/product/kopen-zolpidem/

https://ngom101.com/product/stilnox-kopen/

 

hbvghvghuj

https://realdocs101.com/product/rijbewijs-kopen/

https://realdocs101.com/product/kopen-nederland-paspoort/

https://realdocs101.com/product/kopa-sverige-pass-original-pass/

https://realdocs101.com/product/kob-danmark-pas/

https://realdocs101.com/product/buy-passport/

https://realdocs101.com/product/buy-uk-passport/

https://realdocs101.com/product/deutschen-reisepass-kaufen/

https://realdocs101.com/product/kjope-norsk-pass/

https://realdocs101.com/product/buy-american-passport/

https://realdocs101.com/product/buy-australian-passport/

https://realdocs101.com/product/buy-canadian-passport/

https://realdocs101.com/product/buy-drivers-license/

hfgvyhgh

https://santiagomeds.com/product/adderall-myytavana/

https://santiagomeds.com/product/deksamfetamiini-myynnissa/

https://santiagomeds.com/product/fentanyyli-myynnissa/

https://santiagomeds.com/product/metadonia-myytavana/

https://santiagomeds.com/product/morfiini-myynnissa/

https://santiagomeds.com/product/nembutal-myynnissa/

https://santiagomeds.com/product/oksikodoni-myytavana/

https://santiagomeds.com/product/oxycontin-myytavana/

https://santiagomeds.com/product/oxynorm-myytavana/

https://santiagomeds.com/product/rohypnol-myynnissa/

https://santiagomeds.com/product/tramadol-myynnissa/

https://santiagomeds.com/product/xanax-myytavana/

https://santiagomeds.com/product/nembutal-myynnissa/

jhghgyhgyghgh

https://fasteastbv.com/product/adipex-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/dianabol-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/fentanyl-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/metadon-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/modafinil-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/morfin-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/nembutal-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/oxycontin-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/oxykodon-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/oxynorm-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/rivotril-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/xanax-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/tramal-na-prodej/

https://fasteastbv.com/product/nembutal-till-salu/

https://fasteastbv.com/product/nembutal-for-sale/

 

hghghgyh

https://koopbijons.com/product/morfina-na-sprzedaz/

https://koopbijons.com/product/oxycontin-na-sprzedam/

https://koopbijons.com/product/zolpidem-na-sprzedaz-2/

https://koopbijons.com/product/tramadol-na-sprzedaz/

https://koopbijons.com/product/subutex-na-sprzedaz/

https://koopbijons.com/product/suboxone-na-sprzedaz/

https://koopbijons.com/product/oxynorm-na-sprzedaz/

https://koopbijons.com/product/oksykodon-na-sprzedaz/

https://koopbijons.com/product/nembutal-na-sprzedaz/

https://koopbijons.com/product/adderall-na-sprzedaz/

https://koopbijons.com/product/fentanyl-na-sprzedaz/

https://koopbijons.com/product/metadon-na-sprzedaz/

 

https://tolleapotheke101.com/product/adderall-zum-verkaufen/

https://tolleapotheke101.com/product/dexamphetamin-zum-verkaufen/

https://tolleapotheke101.com/product/fentanyl-zum-verkaufen/

https://tolleapotheke101.com/product/methadon-zum-verkaufen/

https://tolleapotheke101.com/product/morphin-zum-verkaufen/

https://tolleapotheke101.com/product/oxycodon-zum-verkaufen/

https://tolleapotheke101.com/product/oxycontin-zum-verkaufen/

https://tolleapotheke101.com/product/oxyxorm-zum-verkaufen/

https://tolleapotheke101.com/product/tramadol-zum-verkaufen/

https://tolleapotheke101.com/product/subutex-zum-verkaufen/

https://tolleapotheke101.com/product/nembutal-zum-verkaufen/

hhgvyhgbgh

https://101apotheek.com/product/adderall-te-koop/

https://101apotheek.com/product/dexamfetamine-te-koop/

https://101apotheek.com/product/fentanyl-te-koop/

https://101apotheek.com/product/methadon-te-koop/

https://101apotheek.com/product/morfine-te-koop/

https://101apotheek.com/product/oxycodon-te-koop/

https://101apotheek.com/product/oxycontin-te-koop/

https://101apotheek.com/product/oxyxorm-te-koop/

https://101apotheek.com/product/stilnox-te-koop/

https://101apotheek.com/product/suboxone-te-koop/

https://101apotheek.com/product/subutex-te-koop/

https://101apotheek.com/product/tramadol-te-koop/

https://101apotheek.com/product/zolpidem-te-koop/

https://101apotheek.com/product/nembutal-te-koop/

hgyhyghyh

https://kfirmmarraige.com/  

https://allmarraigein1.com/   

https://jointheminone.com   

https://flymarraigefine.com       

https://wheretofindwelove.com    

https://wheremywedt.com     

https://getofwelove.com   

 

https://forfour4forty.com

https://three33three.com

https://five50fifty.com

https://free7sevenwebsite.com

https://tenten10th.com

https://oneoneonetwo.com

https://three3threethirty.com

https://getuptonine9.com

hghcfgvgg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “si ta bëni të dashurën tuaj të të dojë më shumë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *